Opinie

“Nauka w tej szkole przyniosła mi same korzyści. Uczyłam się w niej 8 lat (całą podstawówkę) i każde lekcje były inne jednak tak samo ciekawe! Pewniej używam i mówię po angielsku dzięki zajęciom w grupach. Dzięki pani Ewie egzaminy ósmoklasisty nie były takie straszne, a teraz gdy uczę się w liceum jest mi o wiele łatwiej. Polecam tę szkołę wszystkim tym, którzy chcą się przełamać w mówieniu i nauczyć języka angielskiego w przyjemny sposób.” – Maria Koszczyc 

“Z perspektywy rodzica mogę napisać, że to szkoła godna polecenia – grupy kameralne, wiele gier i zabaw wzbogacających słownictwo, a kontakt z Panią Ewą to zarazem i konkretna rozmowa, i przyjemność. Dzieci pracują z pierwszymi lekturami, co dla mojej córki było bardzo pozytywnym doświadczeniem – sama przeczytała całą książkę po angielsku i rozumiała, o co w niej chodzi, dało jej to dużo zadowolenia i poczucia kompetencji.” – Jowita Wycisk (mama uczennicy szkoły podstawowej)

“Po konsultacji z córką (wszak to ona od kilku lat uczestniczy w zajęciach), jak również w oparciu o swoje doświadczenia w roli kursanta (z sentymentem wspominam ten kilkumiesięczny czas) z całym przekonaniem polecam szkołę, jako skuteczną przede wszystkim w zakresie najbardziej istotnego (moim zdaniem) zagadnienia – komunikacji w języku angielskim. Zajęcia są ciekawe. Bardzo ceniona przez młodzież jest elastyczność konwersacji – ich tematyka rozwija się adekwatnie do przebiegu dyskusji – młodzież włącza swoje tematy, dzięki czemu dyskusja staje się ciekawa, a uczniowie czują się jej ważnymi uczestnikami. Lektury i prezentacje, będące istotnym elementem procesu dydaktycznego w istotny sposób rozwijają słownictwo oraz komunikację, a także wspierają rozwój umięjętności i słownictwa niezbędnego do przekazywania wiedzy i opinii na forum – szalenie ważna umiejętność. Zajęcia odbywają się w nielicznych grupach, w przyjaznej atmosferze.” Agnieszka (mama gimnazjalistki, a także była uczestniczka naszych zajęć dla dorosłych)

“Pani Ewie Dziejmie składam serdeczne podziękowania za długoletnie nauczanie mojej córki języka angielskiego. Jestem wdzięczna za Pani pracę mając świadomość, jak wyglądały początki nauki tego języka przez córkę w szkole. Lekcje z Panią pozwoliły jej nie tylko osłuchać się i oswoić ale przede wszystkim ciekawymi sposobami uczyć się mówić i pisać w języku obcym. Efektem tego są dzisiaj bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego i chęć uczenia się języka dalej.” – Hanna Bróździńska (mama absolwentki gimnazjum)

Dawniej miałam problemy z angielskim, lekcje w szkole wydawały się nudne i uczestniczyłam w nich tylko z przymusu. Na początku gimnazjum rodzice zapisali mnie na zajęcia do p.Dziejmy i przez trzy lata nauczyłam się dużo więcej niż przez 10 poprzednich lat. A gdy poszłam do liceum język tak mi się spodobał, że zdecydowałam się na profil z rozszerzonym angielskim, więc z czystym sumieniem polecam zajęcia prowadzone w kameralnych i dostosowanych do prezentowanego przez ucznia poziomu w sympatycznej atmosferze :D”- Kasia (nasza absolwentka,uczennica liceum)

“Doskonały poziom nauczania języka angielskiego !Ciekawy sposób prowadzenia zajęć,interesujące lektury,które wzbogacają słownictwo i świetny kontakt nauczyciela z grupą! To nasze rodzicielskie opinie.Nasi synowie chodzą na zajęcia z przyjemnością a to najlepsza pochwała:)” – Jola Ostrowska-Hązła (mama gimnazjalisty i ucznia szkoły podstawowej)

Świetna Szkoła, warta polecenia dla dzieci i …ich rodziców – chodzi synek, chodzi i tatuś, na szczęście nie razem……więc opinia jak najbardziej zasadna. Zajęcia ciekawe, chodzi się z przyjemnością i dużo się z nich wynosi….. No i te obrazy – naprawdę warta obejrzenia galeria prac Pani Ewy” – Mirek (tata ucznia szkoły podstawowej oraz uczestnik zajęć dla dorosłych)

“Jestem zadowolona z lekcji języka angielskiego prowadzonych w Szkole Językowej Ewa Dziejma.Polecam tę szkołę dla dzieci przedszkolnych i szkolnych.Pełen profesjonalizm Pani Ewy i Jej podejście do dzieci skutkuje tym, że dzieci chętnie uczestniczą w tych zajęciach i “łapią w lot”wiedzę z zakresu języka obcego.serdecznie polecam!” – Beata (mama uczennicy szkoły podstawowej z Kiekrza)

“Posyłając syna w wieku 7 lat do szkoły Pani Ewy i Magdaleny Dziejma wiedziałam, że się nie zawiodę, ponieważ dużo wcześniej uczył się tam z dużym powodzeniem mój brat. Jednak zaskoczyła mnie, jeszcze bardziej pozytywnie. Mój syn dostał do czytania po angielsku nowelę (wcale nie łatwą) i czytał ją. Nie rozumiał wszystkiego, nie chciał mojej pomocy, bo zafascynowała go treść i sam próbował zrozumieć. Pani Ewa w niekonwencjonalny sposób potrafi wszczepić młodym ludziom potrzebę nauki angielskiego:) Mój syn dostał się do gimnazjum, klasy anglojęzycznej. Udało mu się, bo wcześniej, chodząc na angielski do szkoły Pani Dziejmy, bawił się tym językiem, jednocześnie ucząc się go 🙂 Bardzo dziękuję Pani Ewo” (Anna Wilczewska, mama gimnazjalisty)

“Gorąco polecam Szkołę Języka Angielskiego Dziejma. Córka uczęszczała na zajęcia jako uczennica podstawówki i gimnazjum, a teraz chciałaby kontynuować naukę jako licealistka. Uważam, że zasługą pani Dziejmy jest to, że córka posługuje się językiem angielskim swobodnie, a egzaminy zdała śpiewająco. Pani Dziejma w niezwykły sposób łączy zabawę, miłą atmosferę i wysokie wymagania. Dzięki temu nauka jest przyjemna i skuteczna.” Pozdrawiam, Magda Linetty

Rzetelność, sumienność, chęć przekazania i egzekwowania informacji, a także podejście do młodych…zbuntowanych, zaowocowało 100% na egzaminie gimnazjalnym, test podstawowy i 99% test poszerzony. Bardzo dziękuję. Karolina Małyszczak, mama.